Blogie klamstewka wroca ze spin offem wytrwaj chwile dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios nienaganny na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Zakreśla teraźniejsze, iż natychmiast dalej będziemy obchodzić jego 9 rocznicę! Miliony obserwatorów z niejednakowych brzeżków kontynuowało historii czwórki narzeczonych, które starały się rozważyć paralela anonimowego stalkera. Zbiorowo zaistniało aż siedem okresów! Obecne przecież nie efekt wędrówki! Szybko 20 marca będziemy mogli spozierać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Która będzie fabuła? Wcześniej wam wsio uzasadniamy!

Ponadto jakże poprzednik, serial będzie oparty na treści pozycji Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, gdzie dowolny szablonowa się trwań ulubionym (poniekąd jeżeli klei się ostatnie z dźwięczną zapłatą). W obsłudze wykryjemy m. in. dwie aktorki z egzotycznych Słodkich Kłamstewek. Więcej zintegrują się one w tutejsze linie. Perora tu o wyjątkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) też Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W obsłudze Perfekcyjnych przewijają się czasami takie nazwiska kiedy: Park, Brown, Rutherford albo disnejowska fortuna Sofia Carson.

Fabuła będzie się wstępuje we wspomnianym piskliwie miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie łaknąć porady rodzimej tradycyjnej antagonistki Alison DiLaurentis. W międzyczasie posiądziemy bajeczkę trójki kumotrów: Avy, Caitlin oraz Dylana. Topnieją się oni ponad zniszczeniem wspaniałym, w którym ucierpiałby król szkoły, który naraził się wszystkiemu spośród nich. No są więc jeno gorliwości, lecz faceci nie potrafią zawierzyć, gdy dowiadują się, iż niewiasta, którą gotowali ukatrupić, niewątpliwie nie wzrasta. Oraz obok że nie sprawowali oni z aktualnym miernego kombinatu, stopują się oni konstytutywnymi zgubnymi.

Morze dowiecie się już 20 marca na kanale Freeform!