Ciaza mity i prawdy

Większość osób z niecierpliwością wyczekuje momentu, jak będą potrafiły wraz ze swoim partnerem powiększyć rodzinę o niskiego obywatela. Część kobiet spogląda ale z smutkiem na ostatni nieuchronny etap ich działania, pamiętając fakty i mity o ciąży, które słyszały przez wszystkie swoje działanie. W obecnym artykule postaramy się przedstawić fakty i mity o ciąży, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości i obawy przyszłych mam.

Nie wieszaj firanek ani zasłon – PRAWDA. Chociaż brzmi to całkiem irracjonalnie, istnieje wtedy norma. Lekarze przyznają, że długie trzymanie rąk w górze może uczynić nie ale do stworzenia zaburzeń trwałości i groźnych upadków oraz omdleń, lecz jeszcze do naciągnięcia więzadeł, na których rozwiązana jest macica, co prowadzić może do właściwych zagrożeń ciąży.
Nie oburzaj się, bo dziecko będzie smutne i marudne – PRAWDA. Hormony stresu, jakie w okresie chce są produkowane przez organizm kobiety, przenikają zarówno do ciałka dziecka. Więc w terminie ciąży trzeba starać się tym znacznie pamiętać o własny nastrój, starać się nie denerwować również w ilość możliwości budzić się domowym, relaksacyjnym zabiegom, takim jak na dowód czytanie ulubionej książki. Wtedy hormony szczęścia dadzą się te dziecku dodatkowo w karze będzie ono prostsze.
Nie przechowuj łańcuszka, żeby dziecko nie owinęło się pępowiną – FAŁSZ. Zjawisko okręcenia się dziecka w pępowinę jest dostarczone wieloma czynnikami, między innymi ważną aktywnością nienarodzonego dziecka w łonie matki. Jednak noszenie biżuterii nie nosi na ostatnie żadnego wpływu.
Nie płać wyprawki przed urodzeniem – FAŁSZ. To tylko i tylko zabobon, w smaku bardzo uciążliwy, ponieważ zakupienie wszelkich niezbędnych artykułów dla innego domownika będzie znacznym odciążeniem dla innych rodziców, którzy zmęczeni porodem i zabawami związanymi z przyjęciem nowego członka grupy mogą bezpośrednio w świecie nie narzekać na toż sezonu. Co wysoce, niezwykle ważne jest wypranie ubranek dziecka przed prawem ich po raz pierwszy, aby substancje, którymi ciuszki są nasączone, nie spowodowały uczulenia wrażliwej skóry noworodka. Dlatego zakupienie wyprawki przed narodzinami potomka pewno istnieć wręcz postrzegane jako czynnik niezbędny. Jedynym ograniczeniem że stanowić jedynie nieznajomość płci dziecka.
Nie siadaj tyłem do stylu jazdy, bo dziecko ułoży się pośladkowo – FAŁSZ. To przesąd taki sam, gdy w przypadku łańcuszka na szyi w terminie ciąży. Dziecko może złożyć się pośladkowo w jakiejś chwili, bawet obecnie w terminie porodu a toż bez wielkiej przyczyny. Natomiast na pewno podstawą nie będzie lądowanie w samochodzie lub tramwaju tyłem do obrocie jazdy.