Comarch xl api

Program comarch xl istnieje to rozbudowany system klasy ERP wspomagający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wszczepiane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do szerokich firmie mających wiele oddziałów na wszelkim świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej wersje są ważne w będących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa:
– obsługa i złożenia księgowe,
– gospodarka i zarządzanie stanem magazynowym,
– obieg krajowy oraz otwarty dokumentów,
– analizy wewnętrznych procesów firmowych,
– sprzedaż i wydawanie informacjami z klientem końcowym,
– obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-cloud-computing-erp/Comarch Cloud Computing ERP POLKAS & COMARCH

Program comarch xl cechuję się bardzo rozbudowanymi danymi i korzysta budowę modułową.
Oddaję to ogromne możliwości tworzenia rozwiązania przystosowanego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa.
Serie modułów zgromadzone są w działy, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą.
System spółki comarch jest dobierany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest szczegółową analizą całych procesów a także potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie kupi na zdobycie dużej wydajności w medium.
Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również system w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową.
Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie traktuje konieczności inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i zachowania oprogramowania.
Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Umożliwiają one na definiowanie procesów produkcyjnych.
Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy i zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcy zewnętrznego.
Obecnie program comarch xl jest zdobywany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszelkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka.
Najwięksi klienci to:
– Kupiec
– VOX składy budowlane