Dotacje na rozwoj firmy uslugowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz biznes w kajecie. W tym jedynym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Jednakże jego sklep nie był tylko produktów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, sam z największych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów oraz owoców. Składa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a wraz stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla poszczególnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych oraz wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To tak dodatki, do pierwszego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, i nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.