Ekran dotykowy tablet samsung

GASTRO POS jest programem, który kupi na silną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo ciekawy sposób na zbycie gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w akcji kelnerom natomiast tymże tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo przydatna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z wielką gamą funkcji, bardzo doskonale sprawdzi się w nie tylko w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz jeszcze w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest mocno elastycznym systemem, jaki wejdziemy na placu. W relacji od profilu lokalu, albo jest wtedy bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzdolniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy również sukcesie jaki tworzy. W zależności od miejsca, można także ustalić widok opcji tak, by był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z systemami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.