Ekrany dotykowe lodz

GASTRO POS jest programem, który pozwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako dużo prosty organizm na zbytu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w akcji kelnerom natomiast tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz długotrwałych szkoleń, i bardzo praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z ogromną ofertą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie chociaż w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz ponadto w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi niezwykle elastycznym systemem, jaki zachorujemy na targu. W relacje od profilu lokalu, lub stanowi wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najodpowiedniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i efektu jaki generuje. W zależności od stanowiska, można także ustalić widok opcji tak, aby był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do ludziach możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z organizmami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.