Gastro szef demo pobierz

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową biura w oparciu o dokumenty magazynowe, a też sprzedaż , jaka została dokonana na zajęciach kelnerskich.

Kontrola zużycia surowców na bazie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a też zapotrzebowanie na następne składniki. Informacje pomysłu są podstawą rejestracji materiałowej w wartościach nabycia oraz gastronomicznych, także z automatyczną dekretacją do odpowiednich programów finansowo-księgowych.
Współpraca z urządzeniami fiskalnymi
Wysyłanie wiadomościach z kasami jest dwukierunkowe. Z pewnej strony GASTRO SZEF wysyła do walut dane o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z kolejnej strony czerpie z kas dane o sprzedaży wykonanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy i wszystkiego kelnera. Dzięki takiemu rozwiązaniu kasy fiskalne po początkowym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przesyłania informacji realizowana jest poprzez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie nowoczesnej technologii OLAP umożliwia zakładanie swoich praktyk w każdym przekroju. Analizy mogą wspierać obecną pracę kierownictwa np. odpowiedzą na pytanie jak wskazuje nowa promocja, jak uczestniczyć w działaniu decyzji, jakie stanowią cel strategiczny przez pomożenie w szukaniu nowych trendów rynkowych oraz lepszy wgląd w sukcesy wcześniej podejmowanych działań.
Gastro potrafi żyć zastosowane i dobrane w kilku lokalach. Właściciel w biurze może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Istotnym czynnikiem sytemu jest kluczowy program Gastro SZEF, który przez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi urządzonymi w porządek.
W relacji od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, jak i swobodnie w samych lokalach. Niezależnie od tego, płyną spośród niego do pokoi dane o asortymencie, jakim mogą mieć kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach nabycia i sprzedaży.