Komputer w pracy logopedy

W własnej możliwości dostają się jedynie efektywne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona rzeczy i ergonomia obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również specjalistyczne oraz dużo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś kształcie a wszelkimi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do robienia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te brane są przy zasysaniu znaczniejszych liczb suchego artykułu z długich odległości. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Polecamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.