Krajalnica 20 mm

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde jak i lekkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej wartościKrajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Materiały z których zbudowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie tworzą dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

BezpieczeństwoSystem sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest ponadto wyposażona w określoną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy dostaje się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.