Krajalnica hendi czesci

Krajalnica maga 612p to korzystne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do prostych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zachowanie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość może zostać szybko zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i możliwe do przeprowadzenia w konkretnym okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie komponuje się z wielu elementów, które potrafią zostać zastąpione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.