Krajalnica omas

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta poświęcona jest do cięcia zarówno miękkich kiedy również silnych produktów. Plastry żywności będące skutkiem krojenia mogą mieć ogromną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie zbudowane jest z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Kontakt z żywnością są następujące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze zwykli nierdzewnej. Dodatkowe elementy urządzenia są wykonane z eloksalowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest znanym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i podejmuje 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, i jej kształty całe to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do jednego końca bez pozostawiania resztek jest podany dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica urządzona istnieje w porządek zabezpieczeń. Napęd silnika wykonywany jest przez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano te blokadę, która umożliwia zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra dostaje się w perspektyw zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p należy po każdorazowym użyciu dokładnie oczyścić z różnych resztek żywności. Pomaga to oczywisty sposób demontażu poszczególnych części, który nie wymaga używania żadnych narzędzi. By zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną osłoną.