Krajalnica z regulacja predkosci

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy i lekkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i realizację maszyny. Materiały z których przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie stanowią kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze stali nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały wyprodukowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo urządzona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy osiąga się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.