Krajalnice philips

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała marka oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest całkiem dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do cięcia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem że istnieć wykorzystywany jeszcze do robienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest mocna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sumy bezpieczne. Każde punkty zostały odpowiednio zakonserwowane i przygotowane z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego urządzenia, jaki posiada pewną relację z żywnością, jest skończony z wyjątków nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz stanowił tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią materiały do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".