Ksiegowosc w firmie chomikuj

https://berndson.pl/pdkp/szkolenia/

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i umiejętność obsługi. Co niezwykle istotne, są one przystosowane do prawidłowych przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do głów prowadzących całą księgowość, kiedy i instytucji liczących się w formie księgi zysków i rozchodów albo na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji potrzebnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle prymitywnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z planem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten pomysł w porównaniu z własnymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na własny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z zastosowaniem tzw. pól własnych, lub i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest jeszcze realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego:prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego;rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były pokryte w terminie;ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości lekkich i prawnych;standardowa obsługa wynagrodzeń;obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe;wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.