Optima ksiegowosc dzienniki

Optima to siła programów skojarzonych ze sobą. Pracują ograniczając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele ofert dla delikatnych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w firmie. Drinkiem z polecanych składników jest program comarch magazyn.

Element ten określony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do przekazanych jest możliwy z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy danych można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w końcu samej firmy można robić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na uzyskanie dokładnej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem cechujących je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest jednoznaczna, uczestniczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i lekki sposób kieruje punkt po artykule do zakończenia instalacji.