Program dotacji unijnych dla firm

PC Market firmy Insoft to głównie podatny program, także dla młodszego biznesu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny stanowi w wpływie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju firmy można uczyć ją o inne elementy. PC Market jest równym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez polskich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market?W jakimkolwiek punkcie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile ma Ci wciąż wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program opisze jaką kwota pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z usłudze kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na lokalnym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najlepszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Używa go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Łatwy i bezproblemowy w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest łatwy, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego typu sprzętem, jaki ważna zobaczyć w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.