Program ksiegowy symfonia

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w miejscu Windows, są bardzo skuteczne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ciągnąć się tabulatorem. Są także firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i okoliczności w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem pomysłu jest element Płace. Dodaje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie oraz na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że zatem stanowić szczególnie ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po nisku nie dojść do grupie klasycznej.