Rozwiazanie dla rozwijajacych sie firm

Program Enova jest nowoczesnym systemem przeznaczonym do zarządzania przedsiębiorstwem. Jednocześnie jednym z zadań omawianego oprogramowania jest prowadzenie pełnej księgowości. Enova zaspokaja wszelkie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Jest zintegrowany oraz niezmiernie funkcjonalny.


Enova w głównej mierze przeznaczony jest dla przedsiębiorstw pracujących w branży handlowej, usługowej oraz produkcyjnej. Jednocześnie niniejsze oprogramowanie z powodzeniem może zostać zastosowane w przedsiębiorstwie transportowym, jednostkach budżetowych oraz instytucjach użyteczności publicznej.
Oprogramowanie może być dobierany w sposób zindywidualizowany oraz można je sparametryzować. Dzięki takim możliwościom Enova nie jest trudnym programem dla początkujących użytkowników, ale także nie sprawia problemów międzynarodowym koncernom.
O oprogramowaniu można powiedzieć, że rozwija się razem z przedsiębiorstwem. Dzieje się tak dzięki możliwości rozbudowywania systemu. Na uwagę zasługuje również fakt, że w przypadku reorganizacji przedsiębiorstwa nie trzeba wymieniać baz, czy przeprowadzać migracji danych. Sytuacja taka umożliwiona jest dzięki zachowaniu ciągłości informacji przez program. Dodatkowo program Enova umożliwia użytkownikowi dostęp do bardzo różnych okresów funkcjonowania firmy.
Enova posiada modułową budowę. Wśród modułów wymienić można przede wszystkim:
• Faktury
• Handel
• Księga Handlowa
• Księga Inwentarzowa
• Książka Przychodów i Rozchodów
• Kadry i Płace
• CRM

Obecnie oprogramowanie sprzedawane jest w trzech wersjach, odpowiadającym wersjom kolorystycznym. Srebrna wersja przeznaczona jest dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa odbywa się za pomocą Księgi Przychodów i Rozchodów. Jest to standardowa funkcjonalność modułów. Wersja złota jest nieco bardziej rozbudowana i przeznaczona dla użytkowników prowadzących księgowość w oparciu o plan kont. Wersja ta została stworzona dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Wyróżnia się rozbudowaną funkcjonalnością w porównaniu do wersji srebrnej. Wersja platynowa to system enova, który podlega nieograniczonej rozbudowie. Pozwala na doczytywanie zewnętrznych modułów DLL.
System enova jest doskonałym rozwiązaniem dla rozwijających się przedsiębiorstw.