Rozwoj firmy spedycyjnej

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z znajomych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i marce dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi użytkownicy stanowili w sumie szczęśliwi i pewni co do ceny użytkowej i form oferowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyce w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dostosowany do montażu w każdej książki w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, kupią na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w powierzchniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zrobione ze zwykli galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zrobionymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki stanowi zaadaptowany do pozycji w przestrzeniach zagrożonych wybuchem