Sklep miesny fiderkiewicz wroclaw

Wizytówką sklepu mięsnego, albo i sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Istnieją toż tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest zdecydowanie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie przyznaje się do cięcia takich tworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich stawiania w jakości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najszerszej jakości materiałów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do danego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.