Slusarczyk krajalnice

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała sytuacja oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez polskiego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest stosunkowo prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede wszystkim nowego sposobu wędlin i mięsa, ale z powodzeniem potrafi istnieć używany zarówno do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i wykonane z tak trwałych, prostych w czyszczeniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, który ma wolną styczność z żywnością, jest zrealizowany z elementów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz tworzył tegoż przedmiotu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią produkty do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".