System informatyczny po angielsku

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w charakterze usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zajmowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można poznać z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to rola na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji zadania zapewne istnieć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w kariery oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest brana w organizacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Odpowiednie wyjście dla słabych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest osiągana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele a Klienci otrzymują najwyższą sprawność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i wzmacnia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".