Wyposazenie kuchni rejs

Zapoznajesz się do ostatniego miejsca Pomyśl o odpowiednim wyposażeniu Twojej kuchni. O czym mowa? Chodzi o to, aby w kuchni wyodrębnić pięć stref, które dadzą Ci z łatwością przygotowywać posiłki na najszerszym szczeblu. Oszczędność i ergonomia pracy przede wszystkim!

 

Architekci wnętrz zalecają by określić w kuchni będące strefy działania. Po pierwsze warto pomyśleć nad profesjonalnym przechowywaniem żywności. Jeśli należy o tak zwana strefę zapasów jesteśmy tutaj na utrzymuje nie tylko lodówkę, w której trzymały się znaleźć wędliny, warzywa, owoce oraz jajka i nabiał. Warto rozważyć o małej spiżarce bądź szafie na stare i dokładnie zapakowane produkty typu mąka, cukier, kasze, makarony i słoiki z przetworami itd.

Kolejnym istotnym składnikiem wyposażenia kuchni jest strefa przechowywania. Pomyśl o sporej ilości szafek kuchennych, w jakich ujawni się mieszkanie na talerze, miski, garnki, patelnie, szklanki i sztućce. Im dobrze mieszkania w szafkach tym tak zwłaszcza, że sporo osób ma z nielicznego sprzętu AGD typu mikser, sokowirówka, krajalnica bizerba gsp-v, blender bądź też opiekacz do kanapek.

Skoro jesteś sens dużo gotować warto rozważyć o miejscu na zmywanie. Dwukomorowy zlewozmywak, wiele miejsca na suszarce do naczyń oraz pojemna zmywarka do naczyń będą wskazanym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Standardowo w szafce pod zlewozmywakiem warto umieścić kosz na odpadki miękkie i suche tak żebym z resztami jedzenia przeznaczonymi na talerzach nie biegać po całej kuchni.

Do wykonywa szczęścia pozostały nam tylko dwie strefy. Po pierwsze blat roboczy, bo gdzieś te posiłki trzeba przygotowywać. Dobrze, żeby w obszarze ręki wydobywały się deski do krojenia, miski, noże i garnki i patelnie. Warto te pomyśleć o zestawie ulubionych przypraw, które dopełnią stylu naszym potrawom.

I wreszcie dobrnęliśmy do kraju – strefa gotowania czyli kulminacja gotowania z wykorzystaniem piekarnika, płyty gazowej lub mikrofalówki.