Zlacza napedow optycznych

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Że nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem jest za złącze i dlaczego jest naprawdę bardzo aktywne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a także dużo pozytywną komunikację wszelkich systemów sterowania, które rozumieją się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu silna także potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który powoduje na budowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie pamięta ponad obowiązku wyłączania działającego w określonym sezonie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w standardzie, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zakładającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka i przyjazna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo funkcjonalne i spokojne oraz trwałe.